Apie mus

Ieškote originalios dovanos naujagimiui ar krikštynoms? O gal vestuvių, mergvakario, boso dienos ar gimtadienio proga? Nepamirškite pasinaudoti šia idėja!  Pampersinis.lt - didžiausias pasirinkimas dovanų iš sauskelnių, saldainių ir kitokių dalykėlių!!! Sauskelnių tortai, pilys, motociklai, sraigės, meškiukai, keksiukai, alaus ir saldainių tortai, boso vitaminai ir daug kitų kompozicijų. Užsisakykit - padarysiu ;) 

Kiekvienas gaminys yra unikalus, daromas užsakius, todėl gali šiek tiek skirtis nuo nurodyto paveiksliuke. Kainos orientacinės, tos dienos, kada gaminiai buvo padaryti, verte. 

Galima pasirinkti rūšį, dydį, papuošimus, priedus, prie dovanos pridėti papildomus daiktus: pledus, nuotraukų rėmelius, atvirutę su palinkėjimu ir sveikintojo vardu ir kt.

Pagaminsiu per 1-2 dienas. Siunčiu į kitus miestus. Visas sauskelnes, saldainius ar kitus priedus galima naudoti! Gaminimo metu nėra pažeidžiama.

Dėl konkretaus Jūsų užsakymo vaizdo, kainos, termino, siuntimo ar atsiėmimo susisiekime asmeniškai tel. 868363585 arba el. paštu dtumaityte@yahoo.com

Turiu individualios veiklos pažymėjimą, todėl išrašau sąskaitas. Tai leis įsigyti dovaną net įmonės vardu.

 

Kokybiškų vokiškų Pampers Baby dry sauskelnių dydžiai:

1 dydis: 2-5 kg

2 dydis: 3-6 kg

3 dydis: 4-9 kg

4 dydis: 7-18 kg

5 dydis: 11-25 kg

 

Gaminių dydžiai (kartais nuotrauka neparodo tikrojo vaizdo):

Vieno aukšto tortas su lėle: 38 cm aukštis + pakuotė

Dviejų aukštų tortas: 32 cm aukštis + pakuotė

Trijų aukštų tortas be žaislo viršuje: 40 cm aukštis + pakuotė, su žaislu viršuje: 50 cm aukštis + pakuotė

Keturių aukštų tortas: 64 cm aukštis + pakuotė

Įrankių krepšelis: 35 cm aukštis + pakuotė

Meškis: 44 cm aukštis + pakuotė

Vežimas: 30 cm aukštis + pakuotė

Lauknešėlis: 38 cm aukštis + pakuotė

Keksiukai: 19 cm aukštis + pakuotė

 

Rekomenduojami draugai:


Informacija

Kiekvienas gaminys yra unikalus, daromas užsakius, todėl gali šiek tiek skirtis nuo nurodyto paveiksliuke. Kainos orientacinės, tos dienos, kada gaminiai buvo padaryti, verte. Dėl konkretaus Jūsų užsakymo vaizdo, kainos, termino, siuntimo ar atsiėmimo susisiekime asmeniškai tel. 868363585 arba el. paštu dtumaityte@yahoo.comDovanos iš sauskelnių