Grąžinimas

Prekių grąžinimo taisykles reglamentuoja Lietuvos Respublikos civilinio kodekso patvirtinimo, įsigaliojimo ir įgyvendinimo įsakymas (2000 m. liepos18 d. Nr. VIII-1864) ir Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymas dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo (2001 m. birželio 29 d. Nr. 217).

Pagal šiuos teisės aktus pirkėjas turi teisę atsisakyti prekės, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui per septynias darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos.

Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus netenkinamas įsigijus tokias prekes: megztus vyriškus, berniukų, moteriškus arba mergaičių apatinius drabužius, kūdikių drabužėlius, pėdkelnes, kojines, puskojines ir kitus panašius dirbinius, siūtus vyriškus, berniukų, moteriškus arba mergaičių apatinius marškinius, naktinius marškinius, pižamas ir panašius dirbinius.

Informacija

Kiekvienas gaminys yra unikalus, daromas užsakius, todėl gali šiek tiek skirtis nuo nurodyto paveiksliuke. Kainos orientacinės, tos dienos, kada gaminiai buvo padaryti, verte. Dėl konkretaus Jūsų užsakymo vaizdo, kainos, termino, siuntimo ar atsiėmimo susisiekime asmeniškai tel. 868363585 arba el. paštu dtumaityte@yahoo.comDovanos iš sauskelnių